polska piekarnia

Dyskusje na tematy nie pasujące do powyższych kategorii.

polska piekarnia

Postautor: szymus1 » wtorek 10 lip 2012, 18:08

odwiedziliscie juz moze polska piekarnie na beverley road?
ja dzis bylam i bardzo mi sie podoba-chlebek fajny pyszny a wybor dzrozdzówek duzy-kupiłam jedna z zamiarem zjedzenia pół,poszła cala taka smaczniutka
a i jeszcze jedno-ceny bardzo przystepne
super pomysl mieli Ci ktorzy otworzyli,strzał w dziesiatke

Re: polska piekarnia

Postautor: time_for_coffee » wtorek 10 lip 2012, 18:48

Mam troche daleko do tej piekarni, przez pol miasta musze jechac, ale warto! Chleb niedrogi, zawsze swiezy i co najwazniejsze, smaczny! Nie wspomne juz o bulkach!! Pyszne drozdzowki, duuuzy wybor i serniczek mniamm!!
Mozna tam tez zamawiac ciasta i torty. Jesli ktos z Was zamowi, to prosze o podzielenie sie przezyciami smakowymi :wink:

Anything that doesn't kill you will make you stronger.

Postautor: eluśka » wtorek 10 lip 2012, 19:11

Ja tez jestem bardzo zadowolona z piekarni....Tez musze przejechać pół miasta żeby się tam dostać ale warto....Bardzo pyszne mają ciastka tortowe a o chlebie już nie wspomnę :D :D
Gratuluję pomysłu :D

Postautor: emigrant » wtorek 10 lip 2012, 20:19

Nie wiem w którym miejscu jest. Napiszcie proszę dokładniej gdzie się znajduje!
Pozdrawiam wszystkich Polakow na emigracji. Badzmy dla siebie dobrzy.

Postautor: szymus1 » środa 11 lip 2012, 03:27

:) :) naprzeciwko myjni samochodowej na beverley road
dla utalwienia jest to blisko international food czerwonego sklepu

Postautor: time_for_coffee » środa 11 lip 2012, 16:06

Ten "czerwony sklep" to Polskie Centrum Żywnosci w skrocie zwany PeCeŻetem :D Kiedys robilam tam zakupy, bo bylo taniej niz gdzie indziej, ale czesto po powrocie do domu okazywalo sie, ze zostalam nabita w butelke. Cena na produkcie byla inna niz na paragonie, o ktory zawsze musialam sie prosic lub policzono mi o jedna sztuke wiecej jakiegos produktu. Moja wina, bo nie sprawdzilam w sklepie od razu, ale przy mnogosci nabywanych produktow i pospiechu czlowiek nie zwraca na to uwagi. Doszly mnie sluchy, ze nie tylko ja taka naiwna bylam, wiec sklep ten omijam :)
Do piekarni po drugiej stronie zawsze bede jezdzic. Dzieciom bardzo smakuja tamtejsze bulki :) duze sa po 30p :) az zglodnialam znowu :D

Anything that doesn't kill you will make you stronger.

Awatar użytkownika

Postautor: grog » piątek 13 lip 2012, 18:28

Mialem podobne historie w tym czerwonym sklepie, time for caffe, kilka razy zwracalem uwage obsludze, w koncu chodze tam tylko w ostatecznosci , a dzieki za wiadomosc o piekarni, jeszcze nie bylem ale zawitam
Kłamstwo może być bardzo niebezpieczne. Jeśli powtarza się je wystarczająco często, w końcu może się stać religią.

Awatar użytkownika

Postautor: NataLena » piątek 13 lip 2012, 18:49

wpadlam tam dziś ale odeszłam z kwitkiem, nie mozna placic karta :( ale zapach chlebka chodzi jeszcze za mna ;)

Postautor: balcerek185 » piątek 13 lip 2012, 21:08

co niektorzy myla pojecia bo to nie jest piekarnia [dla tych co niewiedza co to jest piekarnia otuz jest to miejsce gdzie sie wyrabia pieczywo] tylko sklep gdzie sie sprzedaje pieczywo a sama piekarnia znajduje sie w Scarborough bez obrazy

Postautor: eluśka » sobota 14 lip 2012, 14:10

balcerek185 otóż czepiasz się szczegółów...

Następna

Wróć do NA KAŻDY INNY TEMAT