Polski Weterynarz w Hull

Lekarze, dentyści, przychodnie zdrowia, opieka zdrowotna...

Polski Weterynarz w Hull

Postautor: agis » poniedziałek 17 sie 2009, 21:45

Chcialabym sie dowiedziec gdzie w Hull przyjmuje polski weterynarz, jezeli byscie byli w stanie zeby mi pomoc, bylabym bardzo wdzieczna!
agis

Re: Polski Weterynarz w Hull

Postautor: mobypussy » wtorek 18 sie 2009, 12:17

agis pisze:Chcialabym sie dowiedziec gdzie w Hull przyjmuje polski weterynarz, jezeli byscie byli w stanie zeby mi pomoc, bylabym bardzo wdzieczna!

na ogloszeniach w 'szukam pracy' jest polski weterynarz, ktory chcialby sie gdzies zatrudnic. moze on cos wie? a jak nie wie, to pewnie by cos doradzil ze zwierzakiem. warto sprobowac... zawsze mozna kontakt zlapac jesli by mial zostac naszym polskim weterynarzem w Hull ;-)
Nic tak nie wyrabia przedsiębiorczości w Polakach, jak konieczność
zorganizowania flaszki!

Postautor: malami » niedziela 24 paź 2010, 18:29

równiez interesuje mnie ten wątek....może cos się zmieniło...

Postautor: dalila » wtorek 02 lis 2010, 09:22

No wlasnie, chcalabym mojemu dziecku sprawic na swieta pieska, czy ktos z was wie jak to wyglada z rejestracja takiego zwierzaczka i czy jest to klopotliwe. Dzieki

Postautor: Andromeda » wtorek 09 lis 2010, 17:35

Posiadanie psa w Angli niewiele rózni się od tego w Polsce.
Zakładając, że nie jest to pies z rodowodem- te z rodowodem muszą mieć uregulowane sprawy z Kennel Clubem, ale to oczywiscie jest robione podczas kupna takiego psa.
Psa możesz albo kupić, albo adoptować, czyli wziąść ze schroniska. Procem adopcji może być różnby, wszystko zależy od danego schoniska. Zwyczajowo jest to wywiad z tobą i oglądanie domu.
Jeśli decydujesz się na kupno psa, dobrze jest go ubezpieczyć, ale... Młode i stare psy mają strasznie wysokie stawkli ubezpieczenia. Dlaczego jest to takie ważne? Weterynarz to majątek. Odrobaczenie, odpchlenie, kontrola zębów, szczepienia ogólne, szczepienia na kennel cought. Że nie wspomnę jak będziesz musiała pojechać na pogotowie ze zwierzakiem - tu już mówimy o kwocie z numerem z porzodu i dwoma zerami za nim.
Oprócz tego jest prawo i parę ustaw, które dobrze jest znać, nie mniej jednak nie jest to nic skomplikowanego. Oczywiście pasuje psa też wyszkolić, co nie jest trudne,bo w Hull zajmuje się tym parę osób.

Postautor: bajka » wtorek 09 lis 2010, 19:09

widzialam na Newlandzie na polskim sklepie( grosik) ogloszenie polskiego weterynarza w Hull. Niestety nie odpisalam numeru ale moze komus przyda sie ta informacja:)

Awatar użytkownika

Postautor: balbinosss » wtorek 21 lut 2012, 20:05

witam szukam kontaktu z polskim weterynarzem ma ktos jego numer tel.?

Awatar użytkownika

Postautor: emilia » wtorek 21 lut 2012, 21:41

balbinosss - Widzialam jeszcze moze z miesiac temu na szybie wystawowej PCŻ (Polskie Centrum Żywnosci na Beverley Road) ogloszenie Polskiego Weterynarza ale niestety nie spisalam numeru. Moze jeszcze tam jest to ogloszenie? Rzadko tam bywam wiec musialbys sam tam podjechac...
Jesli obrabiasz mi du...e, to nie zapomnij mnie w nią pocalowac!

Postautor: wiki369 » środa 22 lut 2012, 08:00

nie polecam!!! kozystalam z jego uslug i o maly wlos nie zabil by mi kotow przez podanie nie odpowiedniego leku .
czlowiek ktory nie wie o takich rzeczach powinien nie dotykac zwierzat . proponuje ci isc normalnie do vetclinic lub jesli masz benefity na mieszkanie jest darmowa przychodnia dla zwierzat . pozdrawiam i zycze milego dnia

Awatar użytkownika

Postautor: balbinosss » środa 22 lut 2012, 13:27

witam serdecznie mozesz mi napisac gdzie jest te centrum dla zwierzakow i jakie benefity trzeba posiadac.

Następna

Wróć do ZDROWIE