praca Hull

Szukanie pracy, agencje pracy, problemy w pracy...
Awatar użytkownika

Re: praca Hull

Postautor: bubelek » środa 13 lut 2013, 20:12

mialem na mysli to ogloszenie o przeprowadzce z Hull do Norwich dla rzeznikow znudzonych Hull .
bylo na hull.pl ale link sie nie wkleil , jak znajde to wkleje tu.
jakby ktos sie pisal dajcie znac

Awatar użytkownika

Postautor: grog » środa 13 lut 2013, 21:27

a o co dokladnie chodzi tajemniczy bubeleku?
Kłamstwo może być bardzo niebezpieczne. Jeśli powtarza się je wystarczająco często, w końcu może się stać religią.

Postautor: K...J » czwartek 21 lut 2013, 08:42

Kostek_ZL pisze:witam mam pytanie odnosnie pracy w Hull. wiecie ile mniej wiecej trzeba czekac na znalezienie pracy (bez znajomosci jezyka) przez agencje?? chcialbym przyleciec do Hull i tam zaczac ze tak powiem nowe zycie a nie mam tez pieniedzy zeby przezyc tam przez dluzszy okres czasu.

BEZ ZNAJOMOSCI JEZYKA TO OCZYWISCIE KRANSZWIK! NIE WIEM JAK TO MOZNA PO ANGIELSKU NAPISAĆ. TAM SA TESTY DLA POLAKÓW W JEZYKU POLSKIM . WIEC ZECZE POWODZENIA

Postautor: kasiaj » czwartek 21 lut 2013, 12:48

Cranswick

Postautor: zetichi » czwartek 30 maja 2013, 11:09

Witam brat szuka pracy i jest lipa w agencjach... ktos ma jakis informacje o ofertach pracy? j. angielski - slaby, ale to kwestia czasu. Prosze o pomoc!

Awatar użytkownika

Postautor: emilia » czwartek 30 maja 2013, 11:46

Nie chce Cie martwic zetichi , ale z tego co ostatnio wywnioskowalam, chodzac po agencjach, to nawet dla ludzi z komunikatywnym angielskim rowniez pracy brak. Odsylaja do job centre. Wszystkie miejsca na naszym terenie, gdzie jeszcze do niedawna przyjmowano polakow bez jezyka, sa uzaleznione od pogody, a ta nas w tym roku nie rozpieszcza; branza spozywcza (czyt. miesna) czy tez roslinki typu kwiatki, salatki, wszystko ledwo, ledwo dycha .. Do tego dochodzi wciaz niestety trwajacy kryzys, ustabilizowany, ale jednak jest.
Podsumowujac; nie znajac jezyka, trzymac sie tego co sie ma rekami i nogami.. reszta, wstrzymac sie z wyjazdami.
Jesli obrabiasz mi du...e, to nie zapomnij mnie w nią pocalowac!

Awatar użytkownika

Postautor: bubelek » piątek 31 maja 2013, 12:16

grog pisze:a o co dokladnie chodzi tajemniczy bubeleku?

sorry teraz doipero zobaczylem twoja odpowiedz.
chodzi o to, ze jestem debilem, trzeba mi bylo uciekac do Watton dawno temu, siedzialem w Malton przez agencje 360 a oni podobno teraz wylatuja z Malton i nikt nie wie co dalej!
kurde ale z emnie debil, bylo ogloszenie o przeprowadzce kiedys na Hull.pl ale teraz zniknelo i nie pamietam juz co tam bylo, moze ktos je ma teraz???? :?: :?: :?: :?: :?:

Awatar użytkownika

Postautor: bubelek » piątek 31 maja 2013, 12:19

emilia pisze
Podsumowujac; nie znajac jezyka, trzymac sie tego co sie ma rekami i nogami.. reszta, wstrzymac sie z wyjazdami.

fakt, ale z tym jezykiem to nie tak wcale, jak masz jakies umijetnosci , czyli rzeznik , tak jak ja , to zarobisz dobrze i duzo godzin , byle dobrze wybrac fabryke i agencje!!! ja sie na 360 przejchalem i szlag mnie trafil ostatnio!!!

Postautor: zetichi » niedziela 28 lip 2013, 15:49

Witam ;) poznalem dziewczyne w Polsce chce ja zabarac do Hull i mam pytanko jak mam jej zalatwic konto w banku bo pierwszy raz przylatuje do UK. Mi konto w banku zalatwiala agencja pracy 4 lata temu teraz musimy razem to zalatwic wiec co potrzeba, zeby zalatwic ta sprawe jak najszybciej.slyszalem, ze sa problemy z tym teraz. No i ten NIN gdzie i jak? pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Postautor: rufus » niedziela 28 lip 2013, 17:17

Do otwarcia konta w banku potrzebne bedą:
- dziewczyna
- paszport
- jakiś (urzędowy) list do dziewczyny potwierdzający adres zamieszkania
Czasami lepiej milczeć i wydawać się głupim ,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do PRACA