Alternatywą internetu nie dla Karoo

Dyskusje na tematy nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika

Re: Alternatywą internetu nie dla Karoo

Postautor: izydor » sobota 24 mar 2012, 08:00

grog pisze:predkosc pobierania 7,66 Mb/s

U mnie wyszło 12.46 Mb/s.
I co z tego?
Pomijając już, że testery prędkości w internecie nie są zbyt wiarygodne, skorzystałem z kilku niezależnych i wyniki były podobne, KC obiecuje w umowie prędkość łącza 24 Mb/s.
I za to płacimy.
W Burstwick (taka mała wiocha koło Hull) znajomy ma internet z BT i prędkość łącza internetowego 25 Mb/s odpowiada prędkosci obiecywanej w umowie.
Przypuszczam, że swój test "grog" robił w godzinach wieczornych (Wczoraj, o 20:22), u mnie zapewne również wieczorem prędkość spadnie do około 7 Mb/s.
To nie jest absolutnie powód do zadowolenia.

Awatar użytkownika

Postautor: rufus » sobota 24 mar 2012, 16:18

izydor pisze:KC obiecuje w umowie prędkość łącza 24 Mb/s.

KC oferuje prędkośc do 24Mb/s, a to jest róznica bo nie gwarantują predkości minimalnej a tylko maksymalna z jaką mozna sciągać.
Wszystko to zalezy gdzie sie mieszka, co jest niesprawiedliwe.
W mojej okolicy jest stara infrastruktura i szybkość pobierania jest 3-4Mb/s gdzie za tą samą cenę inni mieszkający na Newlandzie mają po 20Mb/s.
Nie moja to wina że KC nie inwestuje w East Hull wiec cennik powienin być oparty na szybkości i niezawodności usługi jaką sa w stanie dostarczyć.
Czasami lepiej milczeć i wydawać się głupim ,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Obrazek

Awatar użytkownika

Postautor: izydor » niedziela 25 mar 2012, 09:58

Mamy to co mamy i nic nie możemy na to poradzić, KC jeszcze bardzo długo nie dopuści nikogo do złotego koryta przy jakim chłepcze a ma dobre układy z miastem gdyż już sporo zainwestowali w rozwój Hull i okolic.
Alternatywą jest (pozostawiający wiele do zyczenia) dostęp do internetu oferowany przez operatorów sieci komórkowych.
Sam nie mam zamiaru na razie rezygnować z usług oferownych przez KC ale (jak pisałem wyżej) wypróbuję to radiowe cudo z Sure-broadband.

Awatar użytkownika

Postautor: Darknii » środa 18 kwie 2012, 20:46

Jakies nowe wiesci na temat internetow? sprowadzilam sie do Hull ze 3 miesiace temu,jako ze na pokoju mam internet 'swoj'zostawilam rodzince w innym miescie,dzis sie dowiedzialam ze sky tam nie dziala ;/ czeka mnie zrywanie umowy i szukanie nowego dostawcy internetowego.cos godnego polecenia jeszcze jest ?
Strzyg, wi­wern, en­driag i wil­kołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur­wy­syny będą zawsze.-Andrzej Sapkowski

Awatar użytkownika

Postautor: balbinosss » środa 25 lip 2012, 19:42

Hejka!!!
Dopinam sie do wczesniejszego pytania jest jakas konkurecja na tym rynku?? np. radiowy internet?

Awatar użytkownika

Postautor: rufus » środa 25 lip 2012, 20:12

Od mojego ostatniego wpisu niewiele się zmieniło, NextGen zmieniło nazwę na hullbroadband.
Powstała nowa firma oferująca internet radiowy na tej samej zasadzie co wymieniona wyżej http://hull.connexin.co.uk/
Czasami lepiej milczeć i wydawać się głupim ,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Obrazek

Awatar użytkownika

Postautor: balbinosss » środa 25 lip 2012, 20:52

Jaka predkasc rzeczywista oferuja? ktos juz to testowal?

Jaki Internet w Hull East

Postautor: andrzej85 » czwartek 16 sie 2012, 20:42

Witam,
Mieszkam w Hull East. Mam internet Orange 3G, ale szybkosc jest tak tragicznie niska,ze musze poszukac czegos innego.
Jest jakas alternatywa dla KC Karoo?
W domu mam wtyczke HULL KOMMUNIKATIVITY, jest to podlaczenie przez DSL czy telefonicznie ADSL?
Z jakiej firmy polecacie Internet, w jakiej ofercie (KC Kargoo ma szybkosc chyba ta sama tylko limity miesieczne rozne?)
jaki macie downl / upload ? Na ile podpisywaliscie umowy?
Prosze o info.

Postautor: time_for_coffee » piątek 17 sie 2012, 22:11

Mnie tez ciekawi ten temat bo juz mam dosyc internetu na doladowywania. Na dodatek marnie idzie. Chce tez miec internet nie tylko w jednym pokoju. Podzielcie sie wiadomosciami jak zalatwic stałe łącze.
Dziekuje z gory!

Anything that doesn't kill you will make you stronger.

Awatar użytkownika

Postautor: balbinosss » sobota 18 sie 2012, 10:49

Witam serdecznie :) Mam kilka informacji bo koniczny mi się umowa z KC wiec...
Mam największy pakiet w KC place rachunki kolo 120 f na 3 miesiące i plus rachunek za tel. kolo 45 f na 3 miesiące.
Nie używam tel. stacjonarnego wcale ale trzeba płacić!
Umowę podpisałem na 2 lata musiałem umieścić kaucje (200F) po roku zwracają.
Jeśli chcesz mniejszy pakiet niema problemu ale umowa będzie na dłuższy okres czasu (nie pamiętam jaki)
W umowie piszą ze dostarczają do 24 mega ale ja mam 8 tylko a kolega mieszka gdzieś tam i ma 17 mega a następny 4 mega za ta sama cenę...
Dlatego chce zmienić operatora w październiku bo kończy mi się umowa.

PoprzedniaNastępna

Wróć do NA KAŻDY INNY TEMAT