Alternatywą internetu nie dla Karoo

Dyskusje na tematy nie pasujące do powyższych kategorii.

Re: Alternatywą internetu nie dla Karoo

Postautor: andrzej85 » sobota 18 sie 2012, 14:05

Beznadziejne te Karoo.
Ma ktos ten internet radiowy, co dawaja antene na dach? W East Hull? Jesli tak to jakie wrazenia.

Awatar użytkownika

Postautor: grog » sobota 18 sie 2012, 15:22

Ja mam mniejszy pakiet a umowe podpisalem tez na 2 lata i rowniez placilem kaucje 200 funtow ale to tylko dlatego, ze po czterech miesiacach pobytu staralem sie o internet, gdybym byl dluzej niz 3 lata nie musialbym placic, kaucje zwroclil mi po roku czekiem. W pakiecie za niecale 30 funtow miesiecznie: 30 GB do sciagniecia , realna predkosc do 8 mega, router ma wifi wiec mozna podlaczyc kilka laptopkow i dziala w odleglosci do 10m, ciekawe ze nie dali mi telefonu, ale kupilem sobie na sundaymarkecie nowy za 4 funty :) buntley czy tam bentley, tez bezprzewodowy i dziala, w pakiecie mam tez gratis rozmowy wieczorowa pora oraz cale weekendy na tel. stacjonarne w UK. Ogolnie nie narzekam i chyba przedluze umowe (konczy mi sie w grudniu) bo nic lepszego tu nie ma w tym Hull...
Kłamstwo może być bardzo niebezpieczne. Jeśli powtarza się je wystarczająco często, w końcu może się stać religią.

Awatar użytkownika

Postautor: Darknii » sobota 18 sie 2012, 15:59

moze zrobmy petycje o sky :) za kazdym razem jak jestem u mamy to smigam na skye broadband i niemoge sie rozstac z tym netem.To chore ze niemoga wejsc do Hull
Strzyg, wi­wern, en­driag i wil­kołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur­wy­syny będą zawsze.-Andrzej Sapkowski

Postautor: time_for_coffee » sobota 18 sie 2012, 17:23

Wielkie dzieki grog :) Dowiedzialam sie wlasnie, ze juz nawet kaucji nie pobieraja. Chyba uderze jednak do KC.
Darknii ja tez bardzo zaluje, ze nie ma dostepu do neta ze SKY TV. Mam tv od nich, nie narzekam i pozostane im wierna poki co, ale wciaz nie moge odzalowac tego, ze broadband'u KC nie wpuszcza. To chore :!:

Anything that doesn't kill you will make you stronger.

Awatar użytkownika

Postautor: Darknii » sobota 18 sie 2012, 20:11

Ciekawa jestem od czego to zalezy,czy sky robi cos czy nic.Czy nie da sie i wszyscy zostawili to w spokoju,ja tv niemam bo u mnie polska tv jest ale z neta do tej pory bylam bardzo i w zasadzie jestem dalej zadowolona :)
Strzyg, wi­wern, en­driag i wil­kołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur­wy­syny będą zawsze.-Andrzej Sapkowski

Awatar użytkownika

Postautor: rufus » sobota 18 sie 2012, 21:57

Kc dobrze trzyma z włodarzami miasta ,ci zaś skutecznie odganiają konkurencję dla kc.
To działa trochę jak mafia...ty mnie ochraniaj, a ja wybuduje stadion,radio, firmę telekomunikacyjną i dam miejsca pracy.
Czasami lepiej milczeć i wydawać się głupim ,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Obrazek

Postautor: mati112 » wtorek 21 sie 2012, 20:11

Jak dla mnie to jest po prostu złodziejstwo. Na podobny pakiet w BT płacił bym o 14 funtów mniej niż teraz w karoo.W ogóle to jest chore że w całej Anglii mogą sobie wybrać lepszy i tańszy internet. A na dodatek światłowody, KC w 2012 nawet nie udostępni ich w całym Hull, a BT rozpowszechniło je w kilkudziesięciu miastach w Yorkshire i Humberside i niektóre dość blisko Hull (York i Scarborough) a na dodatek z o wiele lepszymi cenami.

Awatar użytkownika

Postautor: darkghoust » wtorek 18 wrz 2012, 19:42

Orjentuje sie ktoś może w cenach stałego połączenia internetowego? od kogo, po za KC? Będę wdzięczny za pomoc w ogarnięciu tematu
Lubię duże zabawki. Obecnie SCM Chronos HT Uwaga dyslektyk!!!
Bój sie dwumasa!!!!!! Podobno zjada dzieci, a z kości wysysa szpik
Jestem szowinistyczną świnią i dobrze mi z tym :D

Awatar użytkownika

Postautor: rufus » niedziela 28 paź 2012, 09:43

Karoo zdało sobie sprawę że i oni wkroczyli w 21 wiek i od jakiegoś czasu głośno krzyczy o usłudze superszybkiego światłowodowego internetu Lightstream.
Z usłyszanych plotek miasteczko Beverly jest już spięte światłowodami, sprawdzałem hu9 i narazie niedostępne.
Jak jest u Was?
Czasami lepiej milczeć i wydawać się głupim ,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Obrazek

Awatar użytkownika

Postautor: MarianoItaliano » niedziela 28 paź 2012, 11:51

Roboty drogowe w calym miescie maja zwiazek wlasnie w superszybkim internetem KC.

Jak skoncza kopac to chwile po powinnin zaczac uruchamias usluge.

PoprzedniaNastępna

Wróć do NA KAŻDY INNY TEMAT